Menu

Enquête deconstitutionalisering van het burgemeesterschap

Dit kabinet heeft zich voorgenomen de deconstitutionalisering van het burgemeesterschap voort te zetten. Deze deconstitutionalisering stelt nog weinig over de wijze waarop de benoeming plaats zal vinden, maar biedt wel de mogelijkheid voor politieke partijen om voorstellen in te dienen voor een gekozen burgemeesterschap (hiervoor bestaan tot nu toe een aantal varianten: Via de raad, via de inwoners (grootste partij) of rechtstreeks gekozen door de bevolking). Wij zouden u graag een aantal vragen stellen om een breed beeld te kunnen krijgen  van hoe dit onderwerp onder onze achterban leeft. Wij zullen dit betrekken bij onze inbreng in toekomstige gedachtewisselingen over dit onderwerp. Het invullen van deze enquete kost u minder dan 5 minuten, uw inbreng wordt zeer gewaardeerd.

Klik hier voor de enquête>>

 

 

U bent hier

Deel deze pagina