Menu

Inschrijving Wethoudersconferentie 2018 geopend

In verband met de herindelingsverkiezingen organiseren wij de Wethoudersconferentie dit jaar op 27 en 28 november a.s. in Soesterberg.

Al met al heeft u een turbulente periode achter de rug of zit daar nog midden in. Een goede reden om even met enige afstand te reflecteren op hoe u in het wethoudersvak staat en hoe u dat de komende jaren verder wilt vormgeven, met inwoners, raadsleden, ondernemers, instellingen en uiteraard uw collega’s! Om u daarbij enige stof tot nadenken te geven organiseren wij dit jaar de Wethoudersconferentie met als thema ‘Toekomstgericht besturen'.

Wij hebben weer een zeer interessant, inspirerend, informeel, interactief en inhoudelijk programma voor u weten op te zetten.  Wij hebben o.a.. Matthieu Weggeman, Piet Hein Donner en Daan Roosengaarde op het programma staan.  

U vindt alle informatie over de conferentie op deze pagina.

 

U bent hier

Deel deze pagina