Menu

Masterclass: Ondernemen met idealen

Deze online masterclass draait om de vraag: Voor welk ideaal wil jij een bedrijf beginnen?

Er komen diverse inspirerende voorbeelden voorbij van bestaande bedrijven met een dubbele doelstelling: commercieel én sociaal of groen. Naast het waarom van uw bedrijfsconcept, staan we nadrukkelijk stil bij de hoe vraag. Hoe werf ik mijn eerste klanten? Welke dienst bied ik aan? Welke vaardigheden heb ik daarvoor nodig? Waar vind ik aanknopingspunten voor concrete vervolgstappen? De Masterclass Ondernemen met Idealen draagt bij aan een mogelijk nieuw vervolg op de loopbaan van bestuurders als succesvol sociaal ondernemer.

Over de trainer:
Paul van der Linden (1965) heeft een achtergrond in de bedrijfseconomie en volgde daarnaast opleidingen op gebied van arbeidsorganisatie, marketing, financiën en psychologie. Paul is oud directeur van een adviesbureau voor startende ondernemers, lid van de expert pool van st. DOEN voor sociaal ondernemers en (interim-) directeur van zorginstellingen. Hij werkte eerder als manager voor een PPS op gebied van huisvesting en als bedrijfskundig adviseur diverse maatschappelijke initiatieven. Het krachtenveld tussen gemeenten en partners in het sociaal domein kent hij goed.Klik op deze link voor praktische informatie.

U bent hier

Deel deze pagina