Menu

Naar een betere vertegenwoordiging van mensen met een migratieachtergrond in politiek en bestuur

Afgelopen woensdag 8 juli vond de digitale expertmeeting ‘politiek en bestuur voor iedereen’ plaats onder leiding van dagvoorzitter Bahrredine Belhaj, voorzitter van de Nederlandse Vereniging voor Raadsleden en raadslid te Lelystad. Het doel van de meeting was kennis en ervaringen van mensen met een migratieachtergrond met politieke en bestuurlijke functies bij elkaar te brengen, onderzoeksvragen te inventariseren en beleidsacties aan te scherpen. Sprekers waren onder meer dr. Alfons Fermin, oud waarnemend-burgemeester Joyce Sylvester, wethouder Kavita Parbhudayal en hoogleraar Jean Tillie. Joyce Sylvester, een van de sprekers van de expertmeeting, oud-waarnemend burgemeester van Anna-Paulowna en Naarden, was de eerste zwarte vrouw in Nederland in die functie. We spraken verder met haar over de vertegenwoordiging van mensen met een migratieachtergrond in politiek en bestuur. 
Lees het volledige interview hier

U bent hier

Deel deze pagina