Menu

Spoedwet digitale besluitvorming aangenomen

De Eerste Kamer heeft dinsdag 7 april ingestemd met de spoedwet digitale besluitvorming voor decentrale overheden. Met deze wet kunnen gemeenteraden, provinciale staten, waterschappen en eilandsraden straks tijdelijk via een digitale vergadering rechtsgeldige besluiten nemen. In eerste instantie geldt de wet tot 1 september dit jaar met de mogelijkheid om te verlengen.

Alle informatie op een rij

Wilt u weten wat de spoedwet betekent voor de besluitvorming in uw gemeente, provincie of waterschap? Hoe en in welke gevallen u het beste digitaal kunt overleggen? Op lokale-democratie.nl/coronavirus vindt u meer informatie over de wet, een overzicht met veelgestelde vragen en antwoorden en allerlei praktische tools zoals video’s met voorbeelden van gemeenten, handreikingen en adviezen. Ook wordt er op 10 april een aantal webinars georganiseerd over digitaal vergaderen. 
 

U bent hier

Deel deze pagina