Menu

VNG - Uitnodiging - Bestuurlijke dialoogdiners circulaire economie

Bestuurders, wetenschappers en opinieleiders zoeken naar antwoorden op de vraag hoe een duurzame en leefbare samenleving op basis van de aanwending van hernieuwbare bronnen vorm kan krijgen. Als bijdrage aan deze discussie en over de regionale invulling hiervan, organiseert de VNG dit najaar drie dialoog diners voor bestuurders. Bestuurlijke vaandeldragers van het thema Circulaire Economie uit de regio’s zijn de host voor een dialoog over inbedding en het leiderschap voor deze ontwikkeling.

Welke eigenschappen zijn nodig en hoe landt dit in een vruchtbare omgeving? Deze onderwerpen bespreken we in een compact gezelschap, de resultaten krijgen een plek in de Canon van de Circulaire Economie.

De VNG organiseert dit najaar drie regionale dialoogdiners op het thema Circulaire Economie:

  • Do 26 september - Circulair dialoogdiner 1 Friesland, Groningen, Drenthe, locatie Oosterwolde
  • Ma 11 november - Circulair dialoogdiner 2 Metropoolregio Amsterdam, locatie Hoofddorp
  • Ma 18 november - Circulair dialoogdiner 3 Noord-Brabant en Noord-Limburg, locatie Oss
     

Het aantal plekken is beperkt tot 30 deelnemers. Voor meer informatie en aanmelden: https://www.vngrealisatie.nl/agenda

 

Aan deelname zijn geen kosten verbonden.

U bent hier

Deel deze pagina