Menu

Wethoudersonderzoek Petra Habets

Tijdens de Wethoudersconferentie is het boek “Wethouders, waarachtige verleiders” gepresenteerd. De auteur Petra Habets sprak in 2011 en 2012 met dertien net aangetreden wethouders over hun vak en zocht hen in 2017 opnieuw op.

Acht van de dertien wethouders zijn nog altijd wethouder, vijf doen inmiddels wat anders.

Deze gesprekken hebben geleid tot dertien persoonlijke verhalen over de worsteling van wethouders met hun idealen en de weerbarstige praktijk. 
In het kader van haar promotie-onderzoek naar succesvol wethouderschap heeft Petra Habets een enquête ontwikkeld voor zittende wethouders om tot een verdieping te komen en in beeld te brengen welke factoren bijdragen aan een succesvol wethouderschap.

Deze enquete is te bereiken via deze link.

Ze hoopt op een grote respons. Alvast dank voor uw medewerking. Voor vragen kunt u mailen naar wethoudersonderzoek@petrahabets.nl.

U bent hier

Deel deze pagina