Menu

Volledige agenda

De Wethoudersvereniging organiseert een divers aanbod van opleidingen, masterclasses, trainingen en bijeenkomsten om kennis en ervaring uit te wisselen. Dit aanbod wordt samengesteld in afstemming op de behoefte van wethouders.

21 apr
21 april 2021
Weet wat er op je af komt! Oriëntatie op het wethouderschap Dit jaar organiseert de Wethoudersvereniging een aantal bijeenkomsten voor mensen die zich oriënteren op het wethouderschap. Mocht je van plan zijn je als wethouder beschikbaar te stellen en goed beslagen ten ijs te willen komen, dan is... Lees verder ›
21 apr
21 april 2021
Voor veel mensen vliegt de dag voorbij. Ze worden geleefd. Geleefd door hun agenda, geleefd door de waan van de dag, geleefd door het reageren op wat er dagelijks op hen afkomt. Wellicht herken je dit wel? Gelukkig kan dit ook anders. Je hebt zelf veel meer invloed op je eigen activiteiten mits je... Lees verder ›
23 apr
23 april 2021
De inschrijving voor de 8e leergang Post-hbo opleiding Politiek Bestuurlijk Management in Amsterdam is nu geopend. Iedereen is gebaat bij professioneel bestuur. De samenleving, de gemeente en ook de bestuurder zelf. Aan de afgelopen edities van de leergang Politiek Bestuurlijk Management van de... Lees verder ›
23 apr
23 april 2021
Het Kennispunt Lokale Politieke Partijen ondersteunt partijen die geen gebruik kunnen maken van een landelijk partijbureau. Als potentiële wethouderskandidaat in de nieuwe bestuursperiode leert u meer over de activiteiten van het Kennispunt en wat het Kennispunt voor uw partij kan betekenen. In de... Lees verder ›
10 mei
10 mei 2021
Weet wat er op je af komt! Oriëntatie op het wethouderschap Dit jaar organiseert de Wethoudersvereniging een aantal bijeenkomsten voor mensen die zich oriënteren op het wethouderschap. Mocht je van plan zijn je als wethouder beschikbaar te stellen en goed beslagen ten ijs te willen komen, dan is... Lees verder ›
12 mei
12 mei 2021
We gaan uitdagende tijden door met z'n allen. In de nieuwe onlinewereld wordt er steeds meer een beroep gedaan op onze communicatieve vaardigheden. Bij online presenteren gelden er andere regels dan bij live presenteren en daarom gaat er nu veel mis. Uiteindelijk zal de Coronacrisis verdwijnen,... Lees verder ›
20 mei
20 mei 2021
Als wethouder heeft u veel contact met alle lagen van de maatschappij. Dit is een belangrijk onderdeel van uw werk als bestuurder. Deze contacten zijn veelal prettig, maar kunnen in sommige gevallen ook als onprettig ervaren worden. Om politieke ambtsdragers (raadsleden, burgemeesters en wethouders... Lees verder ›
21 mei
21 mei 2021
De inschrijving voor de 8e leergang Post-hbo opleiding Politiek Bestuurlijk Management in Amsterdam is nu geopend. Iedereen is gebaat bij professioneel bestuur. De samenleving, de gemeente en ook de bestuurder zelf. Aan de afgelopen edities van de leergang Politiek Bestuurlijk Management van de... Lees verder ›
28 mei
28 mei 2021
De inschrijving voor de 9e leergang Post-hbo opleiding Politiek Bestuurlijk Management in Tilburg is nu geopend. Iedereen is gebaat bij professioneel bestuur. De samenleving, de gemeente en ook de bestuurder zelf. Aan de afgelopen edities van de leergang Politiek Bestuurlijk Management van de... Lees verder ›
02 jun
02 juni 2021
Weet wat er op je af komt! Oriëntatie op het wethouderschap Dit jaar organiseert de Wethoudersvereniging een aantal bijeenkomsten voor mensen die zich oriënteren op het wethouderschap. Mocht je van plan zijn je als wethouder beschikbaar te stellen en goed beslagen ten ijs te willen komen, dan is... Lees verder ›

Pagina's

U bent hier

Deel deze pagina