Informatiepakket voor nieuwe wethouders

De Wethoudersvereniging heeft als missie het wethoudersvak verder te professionaliseren en de belangen van de wethouders als beroepsgroep te vertegenwoordigen.

Na de gemeenteraadsverkiezingen zijn er weer veel nieuwe wethouders benoemd.

Juist aan het begin van een nieuwe bestuursperiode na de verkiezingen is het van belang dat wethouders optimaal gebruik maken van opleidingen en trainingen. Door het lidmaatschap van de Wethoudersvereniging kunnen wethouders voor, tijdens en na hun wethouderschap beter worden begeleid in deze mooie baan in een complexe veranderende omgeving.

Alle startende wethouders ontvangen automatisch een informatiepakket van de Wethoudersvereniging. Hier zijn geen kosten aan verbonden. In dit informatiepakket zitten verschillende producten om je nog beter te helpen. 

Heb je het informatiepakket nog niet ontvangen? Stuur een e-mail met je gegevens naar info@wethoudersvereniging.nl.

Kernopleiding voor wethouders

Na elke gemeenteraadsverkiezing treden in bijna alle gemeenten nieuwe wethouders aan. Deze moeten zich het veelzijdige wethoudersvak 'on the job' eigen maken. Om dit leerproces te versnellen heeft de Wethoudersvereniging een speciaal programma vervaardigd. Centraal hierin staat het denkraam van 'de negen speelvelden van de wethouder'. Bekijk de data van de Kernopleiding voor wethouders en meld je aan. 

Lidmaatschap

In het informatiepakket kun je ook vinden hoe je gemakkelijk lid kunt worden van onze vereniging. Wil je nu meteen lid worden? Dat kan door het inschrijfformulier in te vullen.

Informatiepakket voor nieuwe wethouders