Marcelle Hendrikx Wethouder Tilburg

Eindcongres: Impact van corona op het openbaar bestuur | Marcelle Hendrickx

De wereldwijde coronacrisis dwingt nieuw beleid en keuzes af op diverse terreinen. Wat is de impact van de pandemie op het binnenlands bestuur?

Daarover organiseerden Platform31, het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties en de Thorbeckeleerstoel van de Universiteit Leiden op vrijdag 25 juni een digitaal congres. Heeft u het congres gemist of wilt u onderdelen terugkijken? In een aftermovie nemen we u in vogelvlucht mee langs een aantal hoogtepunten van het congres. Wilt u meer zien? Kijk dan het volledige congres terug. Tijdens het eindcongres ‘Impact van corona op het openbaar bestuur’ werd alle verzamelde kennis gedeeld met beleidsmakers, bestuurders, praktijkprofessionals, collega-wetenschappers en andere geïnteresseerden. Zo was ook onze voorzitter Marcelle Hendrickx aanwezig.

Bekijk de terugblik van het congres >

Marcelle Hendrikx Wethouder Tilburg