anko postma kandidaat v3

Maak nader kennis met kandidaat-bestuurslid Anko Postma

Groeien er bomen in het weidse Friesland? Jazeker, Anko Postma groet u vanuit de mooie, bosrijke plattelandsgemeente Opsterland. Hij is hier wethouder namens de grootste partij in de raad; Opsterlands Belang.

Anko is van huis uit historicus, zeer geïnteresseerd in sociale geschiedenis. Hij is al sinds zijn jeugd maatschappelijk actief en is sinds vier jaar wethouder. Daarnaast is Postma voorzitter van de Friese omgevingsdienst FUMO. Opsterland is een van de grootste plattelandsgemeenten van ons land. ,,Samen met mijn collega’s span ik me in voor sterke dorpen en een gezond, levendig platteland, in verbinding met de steden om ons heen.''

De Wethoudersvereniging was de afgelopen jaren belangrijk voor Postma. ,,Ik heb mijn opleiding post-hbo bij de vereniging gedaan en neem nog steeds deel aan twee intervisiegroepen. Dat is heel waardevol. In het bestuur van de vereniging wil ik graag meepraten over de belangenbehartiging en professionalisering van ons mooie maar soms ook lastige vak.”

anko postma kandidaat v3